Pertvaros


Rėminės vidaus pertvaros

Stiklinės pertvaros suteikia erdvumo ir yra puikus biuro patalpų bei prekybinių plotų dizaino elementas. Stiklinės pertvaros su aliuminio rėmu suteikia patalpoms atvirumo  ir erdvumo. Stiklas yra puikus sprendimas, siekiant patalpą padidinti, bet tuo pačiu neprarasti patalpos dydžio ir joje esančios šviesos. 

 

Šiuolaikiniame biure stiklinės pertvaros padeda sukurti jaukią darbo aplinką, suteikia patalpoms šviesos ir erdvumo, bei užtikrina garso izoliaciją. Kartu su dizainerio pagalba, tokias stiklines vidaus pertvaras galima pritaikyti ir gyvenamuosiose patalpose.

Darbo aplinkoje - patogios, garsų nepraleidžiančios, nuimamos

SITEKS stiklinių pertvarų pagalba biure galima sukurti patogią ir labai praktišką darbo aplinką. Stiklinėmis pertvaromis atskyrus patalpas tiek biure, tiek ir poilsio kambaryje užtikrinamas asmeninės erdvės komfortas ir garso izoliacija. Kadangi pertvaros puikiai sulaiko garsus- užstūmus stumdomas duris, niekieno nekliudomai galima kalbėtis telefonu.

Namuose -  erdvumo suteikianti nematoma siena

Stiklinės pertvaros pritaikomos ir namuose. Mūsų klienati jas naudoja miegamojo kambario bei svetainės atskyrimui. Toks sprendimas tinkamas, kai gyvenamoji erdvė yra nedidelės kvadratūros ir norima erdves atskirti. Klientas turėtų - žinoti, kokios stiklinės pertvaros jis pageidautų, ar reikalingi užraktai, kokios turėtų būti rankenos, stiklo tipas, šilkografijos raštas ir pan. Jeigu yra užsakomas grūdintas stiklas, užsakymas yra įvykdomas maždaug per savaitę. Laminuoto stiklo taip ilgai laukti nereikia. Visgi, dažniausiai, visas procesas trunka maždaug savaitę.

Platus pasirinkimas

Galima pasirinkti grūdintą arba laminuotą, įvairių atspalvių tonuotą stiklą. Aliuminio profilių spalvų gama yra labai plati. Taip pat prekiaujame ir profiliais su medžio raštu. Jeigu pageidaujate, ant stiklo galima nupiešti meninį paveikslą ar ženklą. Į profilį galima įmontuoti ir laminato plokštę bei visą sieną pagaminti taip, kad ji būtų panaši į medinę sieną.


Susipažinkime

Pagrindinė įmonės specializacija yra įvairių balkono stiklinimo konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas.

Rekvizitai

UAB „Siteks“
V. Maciulevičiaus g. 53-101 
LT-04310 Vilnius
tel.: +370 5 2462274
mob.: +370 699 09931 
el. paštas: info@siteks.eu